(53)

29
октября
2016
Київстар і VimpelCom дали можливість 77 стартапам з України виграти $ 20 000 на розвиток стартапа

 

dsc_3891

77 команд з України вже зареєструвалися на конкурс Eurasia Mobile Challenge і отримали шанс протестувати ідеї своїх стартапів, поліпшити свої підприємницькі навички, виграти $ 20 000 і поїхати на Всесвітній Мобільний Конгрес в Барселоні (Mobile World Congress 2017) для участі в глобальному змаганні.

26 жовтня Київстар провів Acceleration Day Ukraine, в рамках якого учасники прослухали лекції міжнародних галузевих експертів, а 25 команд запітчілі свої ідеї і отримали рекомендації з доопрацювання від менторів програми: Періс д’Ельтраза, доктора економічних наук, професора мадридської бізнес-школи IE Business School , Макса Гурвіца, регіонального директора (Східна Європа, СНД, країни Близького Сходу і Північної Африки) компанії Cross Border Angels, Айкут Карааліолу, засновника і генерального директора Mobile Action, Ендрю Чахоян, директора з корпоративних до ммунікаціям VimpelCom, Олексія Мася, IT & amp; Digital радника президента Київстар, Василя Низовця, начальника департаменту продажів і розвитку послуг ІКТ Київстар, Олега Бєлова, начальника департаменту управління та розвитку послуг мультимедіа Київстар, Костянтина Андрусенко, менеджера з розвитку продуктів департаменту мультимедіа та ОТТ послуг Київстар.

Конкурс доступний для підприємців у сфері мобільних технологій і стартапів з України, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану і Узбекистану. Учасникам необхідно запропонувати свої новаторські ідеї і концепції інноваційних мобільних продуктів. Реєстрація триватиме до 31 жовтня на сайті  www.kyivstar.ua/emc.

До грудня 2016 року, команди будуть допрацьовувати свої ідеї, а потім, за підсумками конкурсу будуть відібрані три півфіналісти, які представлять Україну на рівні регіону Євразія. В рамках півфіналу виберуть три команди-фіналіста з євразійського регіону, які отримають грошові призи — $ 20 000, $ 15 000 і $ 10 000 за перше, друге і третє місця відповідно, а також можливість взяти участь в Global Mobile Challenge, який відбудеться в рамках Mobile World Congress в Барселоні в лютому 2017 року.

Eurasia Mobile Challenge — це ініціатива Групи VimpelCom Ltd., глобального провайдера телекомунікаційних послуг, частиною якого є Київстар. Уже вдруге конкурс Eurasia Mobile Challenge підтримує соціально-освітню ініціативу Make Your Mark ( «Зроби свій внесок»), мета якої — розширити можливості розвитку технічних здібностей молоді для побудови майбутнього і сприяння економічному розвитку країни.

Детальніше на сайті: www.kyivstar.ua/emc

Смотрите также