8
апреля
2016
Тиждень ненудного програмування №2

Другй «Тиждень ненудного програмування» для школярів та їх батьків пройде з 18 по 24 квітня. Це буде серія уроків за програмою CodeClub в офісах ІТ-компаній міста. Діти за 1 годину створять свою власну гру! В цей час батьки і вчителі інформатики зможуть поспілкуватися з керівниками підприємств і дізнатися про специфіку роботи в ІТ-галузі.
Брати участь можуть всі бажаючі безкоштовно. Однак необхідна попередня реєстрація. Кількість місць обмежена. У більшості випадків дітям необхідно принести з собою ноутбук. Програма уроку однакова для всіх локацій.
У першій Тижні взяло участь понад 70 дітей на 10 майданчиках, в 6 компаніях діти створювали проекти он-лайн. Одним з результатів Тижня стало відкриття 3 нових груп по CodeClub, де діти тепер безкоштовно навчаються програмування!

Розклад занять і реєстрації в групи доступні за посиланням. Потрапити на заняття можна тільки за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що в більшості випадків дітям необхідно принести ноутбук з собою. Програма уроку однакова для всіх локацій.

У заході беруть участь:

OPOWER

 HYS Enterpris

Comodo

Provectus

Компьютерная школа Hillel

Luxoft

Lohika

DataArt

111PIX UA