23
ноября
2016
Проект Пані Технолоджі: серія дискусійних зустрічей і майстер-класів для дівчат та жінок

В аналізі сучасного стану демографічної структури безробітних в Одесі привертають увагу дві цифри: 69% безробітних становлять жінки, 44% — молодь (http://omr.gov.ua/ru/news/85615/). При цьому галузь ІКТ, яка на сьогоднішній день є одним із драйверів економіки України, зростає і вимагає нових якісних кадрів для себе.

За дослідженнями компаній, жінки є бажаними співробітниками для ІТ-компаній так як їм притаманні такі якості як уважність, акуратність, лояльність. Однак сьогодні в одеських ІТ-компаніях не більше 16% працівників складають жінки.

Головним бар’єром входу жінок в ІТ-галузь є упередженість щодо можливостей жінок оволодіти технічною спеціальністю. Таким чином, в даний час актуальна задача інформування жінок і дівчат про можливості працевлаштування та роботи в галузі ІТ, з метою подальшого їх навчання та працевлаштування.

Проект, який є унікальним для України, розрахований на 2016-2018 рр. Перший етап стартує в листопаді 2016 р складається з майстер-класів для дівчат і жінок м.Одеси, а також 2-х денний конференції. Старт проекту супроводжується інтенсивної інформаційною кампанією. Під час зустрічей обговорюватимуться можливості, які надає галузь ІТ для працевлаштування жінок, і різні потреби ІТ-галузі в компетенціях своїх працівників. Під час майстер-класів успішні жінки, які працюють на різних позиціях в ІТ-компаніях, поділяться досвідом, чому вони прийшли в ІТ, які знання і вміння вимагає від них спеціальність, чому їм подобається працювати в ІТ.

Що є результатом цього проекту?

  • Інформування дівчат і жінок про можливості роботи в ІКТ секторі; загальний охоплення
  • Бажають зайти на курси
  • Збільшення кількості жінок, працевлаштованих в ІТ
  • Кількість резюме, поданих в ІТ-компанії на гуманітарні позиції і тестування
  • Рішення завдання компаній з пошуку персоналу на позиції маркетинг, сейлз, PR, smm
  • Збільшення кількості абітурієнтів-дівчат на ІТ-спеціальності в 2017 році15036310_1861411507427081_2630127630612721600_n

3-4 грудня відбудеться конференція для дівчат і жінок з 9.00 до 19.00 (включно з реєстрацією і нетворкінгом)

Конференція, де дівчата зможуть познайомитися, обговорити питання переходу в ІКТ-галузь. Поділитися своїми труднощами. Спікерами будуть жінки-фахівці з різних сфер ІКТ-індустрії і представники Центру зайнятості.

Аудиторія: студентки технічних спеціальності; школярки 10-11 клас, жінки будь-яких спеціальностей, які бажають перейти працювати в ІТ-сферу. Дівчата і жінки, які хочуть і могли б працювати в ІКТ-індустрії, не маючи при цьому технічної освіти.